Наша продукція

Світлодіодні світильники типу ДКУ30У використовуються для зовнішнього освітлення відкритих просторів, автомагістралей, вулиць міст та сільських населених пунктів, площ, пішохідних переходів, мостів, тунелів, автозаправних станцій, автостоянок, залізничних переїздів та станцій, складів, будівельних та промислових зон тощо.

Світильники серії ДКУ30У виконано в анодованому алюмінієвому профілі, спеціально розробленому для максимально ефективного використання світлодіодів в якості джерела світла. Використання світлодіодів фірми OSRAM підвищує якість і надійність світильників.

Конструкція алюмінієвого корпуса дозволяє досягти максимально високого рівня розсіювання тепла за рахунок використання всього корпуса в ролі відкритого радіатора. Це рішення дозволяє витримувати необхідний для світлодіодів терморежим практично при будь-яких кліматичних умовах за температури навколишнього середовища від -40 до +40°C, що дає можливість повністю використати ресурс світлодіодного модуля.

На етапі розробки виробів в них були закладені високі антивандальні характеристики, за рахунок спеціально розробленої конструкції корпуса і розсіювача із протиударного оптичного полікарбонату.

Світильники розраховані на роботу від мережі змінного струму номінальної напруги 220 В частотою 50 Гц, але стабільно працюють і при зміні напруги живлення від 170 до 250 В.

У виробах використана спеціальна технологія формування діаграми направленості, що дозволяє максимально ефективно використовувати світловий потік.

Вуличні світлодіодні світильники серії ДКУ30У використовуються для освітлення вулиць і доріг місцевого значення, прибудинкових територій, парків, автостоянок тощо.

 

Вуличні підвісні світлодіодні світильники серії ДСУ06У використовуються для освітлення міських вулиць, паркових зон, автостоянок, різних майданчиків, дворових територій будинків і шкіл, дитячих ігрових майданчиків, пішохідних доріжок тощо.

 

Прожектори типу ДО з джерелом світла із світлодіодного модуля призначені для освітлення рекламних об'єктів, архітектурних форм, будівель, майданних територій.

Наша адреса

46002 Україна

м.Тернопіль, вул.Бродівська, 59А

ТОВ "НВП Фотон"

Контактні дані

 тел/факс: (0352) 52-24-58

 тел: (067) 695-51-21

 e-mail: foton.nvp@gmail.com