Наша продукція

Світильники для житлових та громадських приміщень серії ДПО випускаються на основі профіля, характерного для промислових світильників, і базуються на світлотехнічних рішеннях, які враховують особливості конкретних об'єктів освітлення. Зокрема, висота приміщення, необхідність рівнів освітлення. При цьому використаний профіль дозволяє отримати різноманітні варіанти світильників.

Спеціалістами "Фотона" започаткована розробка нових оригінальних виробів, які змінюють звичну конфігурацію (вигляд) світильника даного типу, але одночасно забезпечують необхідний рівень якості освітлення.

Світильник призначений для монтування на звичайні та підвісні стелі з нормально займистих матеріалів і розрахований для загального освітлення адміністративно-громадських приміщень (фойє, торгових і банківських залів, конструкторських бюро, робочих та учбових кабінетів, закладів культури).

Світильник світлодіодний з розсіювачем із полістиролу, з антибліковим ефектом, на тросовому підвісі призначений для загального освітлення громадських, виробничих та складських приміщень.

Наша адреса

46002 Україна

м.Тернопіль, вул.Бродівська, 59А

ТОВ "НВП Фотон"

Контактні дані

 тел/факс: (0352) 52-24-58

 тел: (067) 695-51-21

 e-mail: foton.nvp@gmail.com