Наша продукція

Світильники робочого поля безтіньові для стоматологічних клінік, кабінетів і зуботехнічних лабораторій серії ДСО знайшли широке застосування і визнання у всіх регіонах України, зацікавили і наших зарубіжних партнерів.

Це стало можливим за рахунок отримання високоефективного рівномірного безтіньового світлового потоку, з одночасним забезпеченням високої якості колірної світлопередачі. Ці якості доповнені можливістю змінювати режими освітлення.

Знайшли своє місце і застосування світильники хірургічні типу "Тріо" та вже улюблений для дитячих кабінетів світильник з монітором "Дует".

Широко представлені світильники для зуботехнічних лабораторій, які відповідають основним вимогам по освітленню і одночасно мають свою індивідуальність як за розмірами, так і за методом кріплення.

Стоматологічні світильники ДСО отримали сертифікат відповідності державного зразка (видано державним підприємством "Український світлотехнічний інститут", №UA036.TR0013-2018).

Стаціонарні безтіньові світильники серії ДСО із світлодіодним джерелом світла, з керованим режимом освітлення, призначені для монтування на звичайні та підвісні стелі із нормально займистих матеріалів і розраховані як для загального, так і місцевого освітлення клінічних лікарень та споруд медичного призначення.

Стаціонарний світильник на тросовому підвісі типу ДСО-3х576-001 із світлодіодним джерелом світла, безтіньовий, з керованим режимом освітлення призначений для монтування на звичайні та підвісні стелі з нормально займистих матеріалів і розрахований як для загального, так і місцевого освітлення клінічних лікарень та споруд медичного призначення.

Стаціонарний світильник на тросовому підвісі типу ДСО-2х576 із світлодіодним джерелом світла, безтіньовий, з керованим режимом освітлення призначений для стоматологічних кабінетів. Монтаж LED- телевізора на універсальному кронштейні дозволяє регулювати кут нахилу екрана телевізора для зручності перегляду передач.

Стаціонарні світильники на тросовому підвісі типу ДСО-192 із світлодіодним джерелом світла, з керованим режимом освітлення призначені для монтування на звичайні та підвісні стелі з нормально займистих матеріалів і розраховані для загального та місцевого освітлення робочих місць зуботехнічних лабораторій.

Наша адреса

46002 Україна

м.Тернопіль, вул.Бродівська, 59А

ТОВ "НВП Фотон"

Контактні дані

 тел/факс: (0352) 52-24-58

 тел: (067) 695-51-21

 e-mail: foton.nvp@gmail.com