Наша продукція

Промислові світильники, які розроблені в НВП "Фотон", базуються на двох корпусних профілях.

Перший вид виробів серії ДСП-58У розроблений на основі елементів вуличних світильників з внесенням змін у світлотехнічну частину та використанням характерних розсіювачів. Це дало можливість їх широкого застосування в різноманітних галузях як безпосередньо на робочих місцях, так і в складських приміщеннях, проходах, коридорах тощо.

НВП "Фотон" надано право-висновок про використання світильників типу ДСП-58У в харчовій промисловості.

Другий тип промислових світильників серії ДСО-04У базується на іншому профілі і дозволяє отримувати різноманітні види продукції, залежно від потреб замовника, враховуючи висоту стелі, способи кріплення, необхідну потужність і як результат – ефективне освітлення.

Світильник промисловий світлодіодний типу ДСП-58У для монтажу на трос, з джерелом світла із світлодіодного модуля призначений для загального освітлення виробничих приміщень промислового та харчового виробництва з підвищеною вологістю та пилом.

Світлодіодні світильники типу ДСО-04У призначені для монтування на звичайні та підвісні стелі, стіни з нормально займистих матеріалів і розрахований для загального освітлення адміністративно-громадських приміщень (фойє, торгових і банківських закладів, конструкторських бюро, робочих та учбових кабінетів, закладів культури).

Наша адреса

46002 Україна

м.Тернопіль, вул.Бродівська, 59А

ТОВ "НВП Фотон"

Контактні дані

 тел/факс: (0352) 52-24-58

 тел: (067) 695-51-21

 e-mail: foton.nvp@gmail.com